Wizyta kierownika Zakładu Pozaeuropejskich Studiów Politycznych w Chinach

Posted on Posted in Uncategorized
Kierownik  prof. UAM  Radosław Fiedler i  prof. UAM Tomasz R. Szymczyński zostali zaproszeni na międzynarodową konferencję pt.: The Second Belt and Road International Forum on the Collaborative Cooperation of Industry, Education and Research oraz na ceremonię inaugurującą: TUT Inauguration Ceremony for Belt and Road CEE Research Institute na TUT – Tianjin University of Technology w mieście Tianjin w Chinach.
Wystąpili z referatem pt.: Dialogue of AMU University of Poznań with International Economic and Social Environment as a Laboratory of Innovations and Responsibility – remarks from Hermeneutical Perspective.
Prodziekan Prof. Radosław Fiedler wraz z Prof. Tomaszem R. Szymczyńskim w trakcie wizyty odbyli z władzami TUT w Tianjin szereg spotkań i rozmów na temat współpracy naukowej i mobilności studentów i wykładowców.